E-Posta : info@manavgatotokiralama.com

EMAIL

info@manavgatotokiralama.com

Bizi Arayın

05073505505

WhatsApp

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Manavgat Oto Kiralama

Firmamız bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Manavgat Oto Kiralama, Türkiye genelindeki yapılanmasını tamamlayarak sektördeki seçkin firmalar arasındaki yerini hızla almaktadır.<br>

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız...

VİZYONUMUZ

*Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

*Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

*Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

*Gelişimi sistemli ve sürekli kılarak, tüm paydaşların memnuniyetine önem veren, etik değerlere bağlı, kaliteli, güvenilir bir iş anlayışıyla geniş kitlelere hizmet sunmak.

Sizin Memnuniyetiniz Bizim İşimiz ...